• 336395437
  • 336395412
  • 336395431
  • 336395434
  • WWW2

Informace o pokoji

Pětilůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a velkou terasou s výhledem na Svatý kopeček. Pokoj je vybaven novým nábytkem.

Cena 3000,-/noc. (120 €)

V ceně není zahrnuta městská daň ve výši se 35czk/osoba/den.

—————————————————————————

Five-bed room with private bathroom and kitchen, including the terrase with the astonishing view on the Holy Hill, there is a possibility of adding one extra bed.

Price 3000,-/night. (120 €)

The price does not include city tax of 35,- / 1,5 €  person / night.


- koupelna se sprchovým koutem a WC
- velká terasa s výhledem na Svatý kopeček
- sedačka
- lednice na pokoji
- širokoúhlá TV (Netflix)
- internet
- kuchyňka s dřezem a vodou
- mikrovlnná trouba
- rychlovarná konvice

Nabízíme celoroční ubytování a zázemí v dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích s další přistýlkou . Pokoje jsou nové, prostorné s vlastními koupelnami, WC, s ledničkou i s připojením na internet. V přízemí penzionu se nachází společná místnost s kuchyňkou pro hosty, kde je možno připravit snídani. Také zde můžete posedět u krbu. V letním období je vám pro zpestření večerní pohody připraven venkovní krb a gril s posezením ve dvoře. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovu a zapůjčení kol. V bezprostřední blízkosti se nachází několik restaurací, vináren a kaváren i prodejna potravin s celotýdenním prodejem. Atraktivní nabídku služeb poskytuje nové wellness centrum jen pár desítek metrů od penzionu. Zde strávíte příjemné chvíle při relaxaci v solné jeskyni, solární louce, whirlpool masážní vaně, sauně, fitcentru i venkovním bazénu. Pro milovníky vinných sklípků můžeme zajistit posezení s ochutnávkou vína a pohoštěním.