Informace o pokoji

Pětilůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a velkou terasou s výhledem na Svatý kopeček. Pokoj je vybaven novým nábytkem.

Cena 3000,-/noc. (120 €)  (mimo sezónu)

Cena 3000 – 4000/noc (120 – 160 €)   (sezóna)

V ceně není zahrnuta městská daň ve výši se 35 CZK / 1,5 € /osoba / den.

-> možnost dodatečné přistýlky v pokoji = 500 CZK / den (20eur)

 

*ceny jsou pouze orientační a mohou se v jednotlivých měsících lišit (např. dny v sezóně u speciálních akcí, kde je zvýšená poptávka jako je kupříkladu: vinobraní, pivobraní, hudební koncerty, festivaly, státní svátky, velikonoce, prodloužené víkendy s vysokým vytížením a vysokou poptávkou během sezóny apod.)*

—————————————————————————————————————————————–

Five-bed room with private bathroom and kitchen, including the terrase with the astonishing view on the Holy Hill, there is a possibility of adding two extra beds.

Price 3000,- /night. (120 €)   (outside from season)

Price 3000 – 4000/night. (120 – 160 €)  (season)

The price does not include city tax of 35 CZK / 1,5 € person / night.

-> possibility of an extra bed in the room = 500 CZK / day (20eur)

 

*prices are indicative and may vary from month to month (e.g. days in the season + special events where there is increased demand such as: winefestival, beerfestival, music concerts, festivals, public holidays, Easter, long weekends with high occupancy and high demand during the season, etc.)*

 

 

 


- koupelna se sprchovým koutem a WC
- velká terasa s výhledem na Svatý kopeček
- sedačka
- lednice na pokoji
- širokoúhlá TV (Netflix)
- internet
- kuchyňka s dřezem a vodou
- mikrovlnná trouba
- rychlovarná konvice

Nabízíme celoroční ubytování a zázemí v dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích s další přistýlkou . Pokoje jsou nové, prostorné s vlastními koupelnami, WC, s ledničkou i s připojením na internet. V přízemí penzionu se nachází společná místnost s kuchyňkou pro hosty, kde je možno připravit snídani. Také zde můžete posedět u krbu. V letním období je vám pro zpestření večerní pohody připraven venkovní krb a gril s posezením ve dvoře. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovu a zapůjčení kol. V bezprostřední blízkosti se nachází několik restaurací, vináren a kaváren i prodejna potravin s celotýdenním prodejem. Atraktivní nabídku služeb poskytuje nové wellness centrum jen pár desítek metrů od penzionu. Zde strávíte příjemné chvíle při relaxaci v solné jeskyni, solární louce, whirlpool masážní vaně, sauně, fitcentru i venkovním bazénu. Pro milovníky vinných sklípků můžeme zajistit posezení s ochutnávkou vína a pohoštěním.