Najdete nás nedaleko od centra města na Pavlovské ulici v Mikulově. Nově postavené penziony Alva I. a Alva II. v klidném, útulném rodinném prostředí zaujmou návštěvníka již při vstupu do dvorního traktu neopakovatelným pohledem na panoráma Svatého kopečku.

Nabízíme celoroční ubytování a zázemí ve dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou prostorné s vlastními koupelnami, WC, ledničkou i s připojením na internet. V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyní (vybavená rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou pouze pro přípravu studené kuchyně a ohřevu), kde je možno připravit snídani nebo i společně posedět u krbu. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovnu i zapůjčení kol. Pro zpestření večerní pohody je připraven gril a posezení na dvoře.

V blízkosti penzionu se nacházejí restaurace i nově otevřené wellness centrum, které nabízí tyto služby: solná jeskyně, solární louka, whirlpool masážní vana, sauna, fitcentrum, venkovní bazén.

Pro milovníky vinných sklípků můžeme zajistit posezení s ochutnávkou vína a pohoštěním.

Pension Alva 2 na Pavlovské ulici č.30, se otevřel našim hostům v letošním roce 2014. Celoročně nabízíme prostorné pokoje, které jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastní sociálním zařízením, TV, ledničkou, připojením na internet bez poplatku, klidným posezením na terase s výhledem na Svatý kopeček.
Součástí penzionu je příjemná kavárna s možností využití snídaní, pohoštění a v teplých dnech odpočinkem na předzahrádce.
Naší novinkou je otevření útulného sklípku s ochutnávkou vína a degustací, večerním grilováním s živou hudbou..

Těšíme se na vaši návštěvu

Ceny

– děti od 0 do 3 let – ubytování ZDARMA
– snídaně + 170,-Kč
– pes/kočka + 250,-Kč
– při pobytu nad 7 nocí sleva 10% z ceny ubytování
– rekreační poplatek 35,-Kč

Co nabízíme

– 11 dvou až čtyřlůžkových pokojů
– 1 velký rodinný apartmán
– nové a prostorné pokoje
– každý pokoj s vlastní koupelnou a WC
– připojení na internet
– možnost využití vinného sklepu
– venkovní krb a grill
– uzavřené parkoviště
– úschovna kol