V roce 2014 jsme pro naše hosty otevřeli kavárnu – snídárnu – AV CAFFE, která se nachází v prostorách penzionu ALVA. Kavárna je nekuřácká.
Zveme Vás k posezení u kvalitní italské kávy Manuel. Dále Vám nabízíme i mnoho druhů čajů a horké čokolády této italské značky. V létě provozujeme letní zahrádku s možnosti posezení před kavárnou či uvnitř.

Ceník

Děti 0 – 3 let = zdarma

Malé děti 3 – 6,99 let = 100 CZK/ den (4 eur / den)

Ostatní = 170 CZK / den (7 eur / den)

—————————————————————————————————-

Snidaně se skládá ze: šunky, sýru, másla, medu, několik druhů marmelády, nutela, vejce, párky
slaného i sladkého pečiva, ovoce, zelenina, műsli, čaje, vody, mléka, kakaa, kávy, sladkosti pro děti apod..

-> Dále nabízíme možnost pořádání firemních večírků, oslav narozenin a jiných významných příležitostí. (prostory vinného sklípku)

Káva Manuel – prvotřídní italská káva

Manuel_Caffe_56219_450x450Vybrat tu správnou kávu pro jakoukoliv provozovnu není jednoduché. Zvláště ve velkém množství nejrůznějších značek a množství různých dodavatelů. Naše společnost Vám však při tomto nejednoduchém úkolu může být nápomocna. Pokud tedy uvažujete o otevření nové restaurace čí kavárny, anebo pouze změnit současnou značku kávy, kontaktujte nás. Rádi za Vámi přijedeme a představíme Vám naši kávu a služby s kávou a jejich prodejem spojené.
Káva Manuel a její chuť

Káva Manuel je vyhlášena svou lahodnou chutí. Věříme, že Vás káva Manuel přesvědčí právě svou chutí, kvalitou a podmaní si Vás. V naší nabídce si můžete vybrat z několika druhů kávy s různým obsahem kávy Arabica nebo Robusta. Prodáváme také bezkofeinovou kávu s 90% obsahem kávy Arabica.